Bionanopark rozpoczyna współpracę z K-Bio Solutions

Innowacyjne rozwiązania, światowe rynki i szansa na korzyści dla obydwu stron. Władze Bionanoparku i K-Bio Solutions postanowiły połączyć siły i wspólnie wdrażać na rynek nowe produkty. Aby było to możliwe, stworzą spółkę joint venture.

Nawet najlepszy produkt zanim trafi na rynek musi uzyskać niezbędne zezwolenia i akredytacje. Kryteria np. dla implantów medycznych i lekarstw są wyjątkowo restrykcyjne. Aby odkrycia naukowców mogły zostać skomercjalizowane muszą przejść długą i kosztowną procedurę. Dlatego Bionanopark postanowił nawiązać stałą współpracę z K-Bio Solutions.
K-Bio Solutions to globalna firma, która zajmuje się uzyskiwaniem pozwoleń pozwalających na dostęp do rynków nie tylko w Europie, ale też w Azji i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniają specjalistów, którzy pomagają przejść procesy akredytacji oraz przeprowadzić badania kliniczne.
Porozumienie w imieniu Bionanoparku podpisał Marek Cieślak, Prezes Zarządu, a K-Bio Solutions reprezentował jego CEO, Yoon Kang. Spółka będzie wdrażała na rynek innowacyjne rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *