Inkubator

Inkubator Bionanoparku

To miejsce dedykowane początkującym przedsiębiorcom
z nowatorskimi pomysłami biznesowymi.

Aby dołączyć do grona najemców, wystarczy spełnić dwa warunki:

 1. Firma funkcjonuje na rynku krócej, niż 3 lata
  (limit czasowy nie dotyczy przedsiębiorców o dużym potencjale rozwojowym,
  którzy planują wdrożyć nowe rozwiązania).
 2. Działalność ma charakter innowacyjny.

Wypełniony formularz aplikacyjny należy przesłać za pomocą formularza kontaktowego (na dole strony) lub na adres mailowy inkubator@bionanopark.pl .

Po pozytywnej weryfikacji podpisana zostanie umowa najmu.

Inkubator

Czym jest inkubacja?

To czas, w którym skutecznie rozwija się biznes, nie martwiąc się o biuro, jego wyposażenie, czy miejsce do zorganizowania spotkania z klientem. 

Jest to okres, w którym można podnieść swoje kwalifikacje, uczestnicząc w darmowych szkoleniach i spotkaniach oraz skorzystać z usług konsultingowych.

Oferta

 • nowoczesne powierzchnie biurowe, biurowo – laboratoryjne, meeting roomy, sale konferencyjne wraz z całą infrastrukturą techniczną na dogodnych warunkach (preferencyjne ceny w postaci pomocy publicznej na zasadach pomocy de minimis)

Komercyjna cena najmu powierzchni biurowej wynosi 36,00 zł (netto), a powierzchni biurowo-laboratoryjnej 40,00 zł (netto) plus 16,00 zł (netto) opłaty eksploatacyjnej. Inkubowana firma może się ubiegać o uzyskanie rabatu od czynszu w formie pomocy de minimis nawet do 60%.

 • szkolenia
 • doradztwo
 • wspólne wydarzenia
 • networking

Z oferty Inkubatora Bionanoparku skorzystało dotychczas ponad 140 firm, a kilkadziesiąt jest w okresie inkubacji. Nasi podopieczni odnieśli znaczne sukcesy, zyskując wiele prestiżowych tytułów i nagród, m.in.: Mocni w Biznesie, Młodzi w Łodzi – Twój Pomysł na Biznes, Krajowi Liderzy Innowacji, Liderzy Nowoczesnych Technologii, Parkowe Orły, Skrzydła Biznesu, czy European Business Award.

Kontakt

Zespół Inkubatora Bionanoparku:

Jacek Łakomski – Dyrektor

Aneta Maciaszczyk – Starszy Specjalista

 

Formularz kontaktowy

Nasi lokatorzy