Oferty pracy

13.03.2018

PRACOWNIK BADAWCZO-NAUKOWY

LABORATORIUM BIOSENSORÓW I ELEKTRONIKI ORGANICZNEJ

Główne zadania na stanowisku:

  • Uczestniczenie w przygotowaniu grantów i projektów,
  • Współudział w pozyskiwaniu funduszy na funkcjonowanie Laboratorium,
  • Nadzór nad stanem technicznym urządzeń w Laboratorium,
  • Nadzór merytoryczny nad pracą pracowników techniczno-naukowych w podległym Laboratorium,
  • Uczestniczenie w konferencjach, szkoleniach, spotkaniach naukowo-biznesowych,
  • Opracowanie wyników i sporządzanie raportów z badań,
  • Praca zgodnie z założeniami systemu DPL
  • Dbałość o porządek i czystość w Laboratorium,
  • Inne prace zlecane przez Managera Laboratorium.

Wymagania konieczne:

Wymagane:

  • stopień doktora na kierunkach: fizyka, elektronika lub chemia chemia lub poświadczony przez promotora końcowy etap studiów doktoranckich,
  • Udokumentowany dorobek naukowy w dziedzinie organicznej elektroniki (liczba publikacji, łączny IF, CI, H-index),
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu oraz charakteryzacji organicznych urządzeń (opto)elektronicznych takich jak: organiczne tranzystory z efektem polowym, organiczne diody elektroluminescencyjne oraz/lub organiczne ogniwa słoneczne
  • Znajomość podstaw technik depozycji cienkich warstw: metodami roztworowymi takimi jak: spin-coating oraz techniki próżniowego naparowywania warstw metalicznych oraz organicznych
  • Znajomość technik charakteryzacji organicznych urządzeń elektronicznych, w tym charakteryzacji własności optoelektronicznych,
  • Umiejętność interpretacji odpowiedzi prądowych organicznych urządzeń elektronicznych,
  • Umiejętność obsługi mikroskopu optycznego polaryzacyjnego,
  • Doświadczenie w pracy w pomieszczeniach o podwyższonej klasie czystości,
  • Zrealizowane projekty badawcze,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, cierpliwość, sumienność.

Mile widziane:

  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Dokładność cierpliwość sumienność,
  • Doświadczenie pracy w laboratoriach przemysłowych,
  • Odbyty staż naukowy w placówce zagranicznej,
  • Znajomość drugiego języka obcego,
  • Znajomość podstaw systemów zarządzania jakością ISO i GLP,
  • Znajomość techniki inkjet printing wykorzystywanej do wytwarzania elementów elektronicznych,
  • Znajomość elektroniki i elektronicznych urządzeń pomiarowych, w zakresie pozwalającym na realizację pomiarów elektrycznych i optoelektronicznych na organicznych urządzeniach elektronicznych,
  • Umiejętność automatyzacji pomiarów poprzez sterowanie komputerem (np. LabVIEW),
  • Umiejętność obsługi profilometru,
  • Znajomość procesu fotolitografii.
  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  • pakiet medyczny,
  • świadczenia socjalne,

e-mail: a.peska@bionanopark.pl

jedynie z wybranymi kandydatami. Informujemy, ze nie zwracamy przesłanych dokumentów. Dokumenty prosimy opatrzyć klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 roku (Dz. U z 2014r.,poz. 1502 z późn. zm.) Kodeks pracy. Dane będą przetwarzane przez „Bionanopark” sp. z o.o. w zakresie przekazanym przez kandydata bezterminowo wyłącznie dla potrzeb dalszych rekrutacji zgodnie z  ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

13.03.2018

INTERNAL ACCOUNT MANAGER

Nasz partner – firma Vescom Sp. z o.o. Sp. K. świadczy kompleksowe usługi IT: integracje, wdrożenia, projektowanie infrastruktury, dostawa, instalacja i testowanie sprzętu klasy enterprise. Od dwóch lat znajdujemy się w pierwszej trójce rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w woj. łódzkim wg rankingu Coface – Gazele Biznesu. Zostaliśmy również wyróżnieni nagrodą Innowacja Roku 2017 przez firmę Samsung.

Głównymi partnerami biznesowymi Vescomu są: Dell EMC – posiadamy platynowe partnerstwo, którym mogą się pochwalić w Polsce tylko nieliczne firmy, oraz Samsung – posiadamy platynowe partnerstwo w dziedzinie urządzeń mobilnych.

  • opieka handlowo-doradcza nad klientami firmy w zakresie sprzętu i usług IT klasy enterprise,
  • przygotowywanie ofert handlowych i obsługa zamówień,
  • utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami firmy,
  • aktywna współpraca z partnerami biznesowymi firmy
  • znajomość j. angielskiego minimalnie na poziomie średnio zaawansowanym,
  • znajomość trendów i pojęć obowiązujących w branży IT,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • wysoka kultura osobista,
  • zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,
  • 1 rok doświadczenia w sprzedaży w branży IT
  • elastyczną formę zatrudnienia,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • szkolenia produktowe i handlowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

28.02.2018

KOMPUTEROWY GEEK

Firma MS POS Poland wdraża, serwisuje oraz naprawia po innych serwisy informatyczne, które usprawniają procesy zarządzania przedsiębiorstwem, zwiększając efektywność działania firm i zakładów produkcyjnych oraz branży handlowej.

  • Znajomość architektury sieci komputerowych – level 3

  • Znajomość systemów Windows – level 4

  • Komunikatywność – level 4

  • Język angielski – level 4

  • Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii – level 5

  • Humor i zapał do pracy – level 5

  • Brak nudy

  • Trening umysłowy

  • Ekscytujące podróże

  • Ciekawe projekty

  • Wejściówki do kina

  • Kartę sportową

  • Wypolerowaną zbroję płytową

  • Laptop do walki

  • Telefon do unikania teleankieterów

  • Fajną atmosferę w młodym zespole

  • Elon Musk w książce adresowej

28.02.2018

SPECJALISTA DS.WDROŻEŃ SYSTEMÓW ERP

Firma GECOS zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwami z różnych branż. Firma oferuje nowoczesne systemy IT wiodących dostawców wraz z pełną obsługą wdrożeniową, wsparciem w zakresie wyboru i zakupu infrastruktury sprzętowej oraz obsługą serwisową.

  • doświadczenie we wdrażaniu lub zaawansowanym użytkowaniu systemów klasy ERP, w szczególności Comarch ERP XL, Comarch ERP OPTIMA lub Comarch ERP ALTUM
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość podstaw języka SQL
  • mile widziana znajomość narzędzi do modelowania procesów
  • preferowane wykształcenie ekonomiczne lub techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • udział w ciekawych projektach
  • szkolenia i rozwój
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • młody, dynamiczny zespół
  • dodatkowe premie od projektów
  • otwarta ścieżka kariery
  • pakiety sportowe

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysyłania CV na adres: kariera@gecos.pl w temacie „Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP”.

19.01.2018

BIOTECHNOLOG – Downstream processing

DZIAŁ: Laboratorium biotechnologiczne

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy administracyjnej (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wielozadaniowość, bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych,
  • umiejętność ustalenia priorytetów oraz pracy pod presją czasową;
  • pozytywne podejście, optymizm i energia
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i biura,
  • duża kultura biznesowa,
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.
  • skrupulatność i dokładność,
  • chęć doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • otwartość na nowe zadania,
  • otwartość na dyskusję i konstruktywną krytykę.
  • pracę w nowopowstałym młodym zespole przy renomowanej firmie farmaceutycznej,
  • możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój projektów biotechnologicznych,
  • wpływ na rozwój nowych rozwiązań technologicznych w obszarze biotechnologii,
  • praca ze światowej klasy sprzętem,
  • nowoczesne, sprzyjające efektywnej pracy zaplecze biurowe/laboratoryjne w łódzkim Bionanoparku,
  • stabilne zatrudnienie w firmie farmaceutycznej z tradycjami i polskim kapitałem.

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

17.01.2018

ASYSTENTKA ZARZĄDU

APS-EKOINNOWACJE Sp. z o.o. tworzy i promuje czyste technologie energetyczne. Prowadząc szkolenia i doradztwo w obszarze energetyki odnawialnej, efektywności energetycznej i strategii rozwoju przedsiębiorstw kojarzy naukę z biznesem dla rozwoju nowych usług, produktów i technologii o wysokim poziomie innowacyjności.

• obsługa biura i interesariuszy firmy,
• kreowanie właściwego wizerunku spółki poprzez działania PRowo – marketingowe,
• bieżąca realizacja prawidłowego obiegu dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych firmy,
• przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji na potrzeby zarządu,
• realizacja bieżących zadań operacyjnych związanych z funkcjonowaniem spółki,

• wykształcenie ekonomiczne, humanistyczne lub techniczne,
• lekkie pióro w tworzeniu i redagowaniu pism poprawną polszczyzną,
• bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację stawianych zadań,
• wysoka kultura osobista i dobra prezencja,
• odpowiedzialność, kreatywność i samodzielność w działaniu,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego ( znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
• gotowość do podjęcia pracy w biurze w Łodzi oraz dyspozycyjność 8h/dziennie.
• mile widziane: doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej, umiejętność obsługi programów graficznych, prawo jazdy kat. B,

• zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy cywilno-prawnej,
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania,
• możliwość poznania specyfiki branży energetycznej i zdobycia cennego doświadczenia,
• pozytywną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu;
• szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie do studiów podyplomowych;

Jesteś zainteresowana?
Prześlij swoje CV wraz z podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883” i napisz dlaczego chcesz u nas pracować na adres: biuro@aps-ekoinnowacje.pl w treści maila wpisując „Asystentka Zarządu”.