Poznaj Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego – sektor IT

23 listopada od 10:00 do 13:00 odbędzie się webinarium organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Eksperci zaprezentują wyniki badań na temat bieżących i przyszłych potrzeb kompetencyjnych w branży IT.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, pracowników, organizacji przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji edukacyjnych (szkół, uczelni, firm szkoleniowych), instytucji rynku pracy, administracji publicznej oraz ekspertów i analityków branżowych związanych z sektorem IT.

Spotkanie będzie okazją do podzielenie się wiedzą pozyskaną z drugiej edycji badań w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego nt. bieżących i przyszłych potrzeb kompetencyjnych w branży IT.
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Informacje na ten temat tego webinarium i całego cyklu znajdują się na stronie internetowej PARP.

Spotkanie to jest kolejnym z cyklu spotkań online, prezentujących najnowsze wyniki badań prowadzonych w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego oraz 17 badań branżowych.

Podczas wydarzeń eksperci będą dyskutować na temat potrzeb kwalifikacyjno-zawodowych pracodawców, niedopasowań kompetencyjnych pracowników, trendów i wyzwań oraz ich wpływu na rynek pracy i poszczególne branże. Porozmawiają także o przyszłości, w tym o nowych zawodach i kompetencjach.