Badania i rozwój Łódź, Inkubator technologiczny Łódź, Sale konferencyjne Łódź, Tereny inwestycyjne Łódź, Bionanopark Łódź

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z uruchamianym przez Bionanopark punktem szczepień, informujemy, że:

Wstrzymujemy rejestrację na szczepienia, ponieważ wszystkie miejsca, do końca marca, są już zarezerwowane. Jeśli pojawią się wolne terminy, będziemy na bieżąco Państwa informować.

Bionanopark nie jest Poradnią Opieki Zdrowotnej. Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Spółka spełnia wymogi formalne, aby uruchomić punkt szczepień.
Szczepienia przeciwko COVID-19 będą wykonywane przez profesjonalną kadrę medyczną, w obecności lekarza.

Na potrzeby organizowanego punktu szczepień przygotowano odpowiednią infrastrukturę – zaadaptowano pomieszczenia oraz zaopatrzono je w odpowiedni sprzęt medyczny, lodówki oraz specjalistyczne zamrażarki niskotemperaturowe. Wydzielono właściwe ciągi komunikacyjne, uniemożliwiające kontakt pacjentów podlegających kwalifikacji do szczepienia z pacjentami zaszczepionymi. Punkt szczepień zostanie stosownie oznakowany.

Zgodnie z informacją podaną przez Ministerstwo Zdrowia w dniu 4 stycznia 2021 r., wybór szczepionki nie był możliwy. Na chwilę obecną wiadomo, że do Polski dotrą szczepionki firmy Moderna. Informacje o tym, które szczepionki trafią do danego punktu szczepień będą aktualizowane na bieżąco. Bionanopark jest w stałym kontakcie z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oficjalne zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 zostaną uruchomienie w dniu 15 stycznia 2021 r. Zapisy będą możliwe za pośrednictwem:
– infolinii prowadzonej przez NFZ pod nr tel. 989
– Internetowego Konta Pacjenta
– wysyłając SMS pod numer 664 908 556
– lub bezpośrednio w punkcie szczepień dzwoniąc pod nr tel. (42) 280 76 83.