Rozpoczynamy rejestrację na szczepienia przeciw COVID-19 pacjentów w wieku 69 lat. W kolejnych dniach będą mogły zapisać się też osoby w wieku od 69 do 65 lat.

Ponieważ uprawnionych do szczepień w tej grupie wiekowej są ponad 3 miliony osób, Narodowy Program Szczepień wprowadza harmonogram rejestracji. Ma to usprawnić i uporządkować proces zapisów oraz pozwoli uniknąć kolejek.

11 marca zgodnie z harmonogramem Narodowego Programu Szczepień rozpoczyna się rejestracja osób w wielu 69 lat.


Podawane terminy to czas dedykowany tylko dla określonych roczników, który ma ułatwić proces zapisów i zminimalizować kolejki. Pacjenci powyżej 65 roku życia będą mogli zapisać się na szczepienie także w późniejszym terminie.

Wszyscy uprawnieni do szczepień w grupie wiekowej powyżej 65 lat mogą zarejestrować się dzwoniąc bezpośrednio do wybranego Punktu Szczepień np. w Bionanoparku tel. 42 280 76 83

Na szczepienie można zarejestrować się też wypełniając formularz online, poprzez infolinię NFZ 989, e-Rejestrację lub wysyłając SMS o treści: SzczepimySie, pod numer 664 908 556 lub 880 333 333. Ważne! Oba numery prowadzą do jednego systemu, zatem korzystaj podczas zapisów tylko z jednego z nich.