W niedzielę zapraszamy na szczepienia bez zapisów

Mobilny Punkt Szczepień Bionanoparku w najbliższą niedzielę 26 września będzie w Łódzkim Ogrodzie Zoologicznym przy ul. Konstantynowskiej 8/10. Od godziny 10:00 do 16:00 będzie można przyjąć jednodawkowy preparat firmy Johnson&Johnson, a także pierwszą, drugą lub trzecią dawkę preparatu Pfizer. Szczepienia będzie przeprowadzał lekarz. Punkt Szczepień stanie nieopodal wejścia, naprzeciwko Mini ZOO.

W Bionanoparku rozpoczęły się już szczepienia uzupełniającą dawką szczepionki przeciw COVID-19 dla osób po 50. roku życia oraz dla pracowników służb medycznych.

Pacjenci, posiadający e-skierowanie na szczepienie przeciw COVID-19, którzy nie mogą odwiedzić mobilnego punktu szczepień w najbliższą niedzielę, mogą zarejestrować się na szczepienie w Bionanoparku pod numerem tel. 42 280 76 83 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Na szczepienie można umówić się też poprzez infolinię NFZ nr 989, SMS pod numer 664 908 556 lub przez Internetowe Konto Pacjenta.
Przed rozmową proszę przygotować: numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego.
Na podany numer telefonu, po zarejestrowaniu Państwa w systemie e-Rejestracji, zostanie wysłany SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie w uzgodnionym terminie.