Wylicytuj wizytę w laboratoriach

Zobacz jak naparować próżniowo warstwy metaliczne, przekonaj się do czego można wykorzystać izotopową spektroskopię magnetycznego rezonansu jądrowego i poznaj tajniki technologii obrazowania 3D. Zapraszamy do licytacji, z których dochód zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

28. Finał zbiera środki na zakup sprzętu medycznego, który umożliwi zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Wizyta w Laboratorium Autentykacji Produktów

Zapraszamy na wyprawę do świata izotopów, które niczym najlepszy detektyw są w stanie wytropić najdrobniejsze nawet zafałszowania w składzie wina. Odwiedź Laboratorium Autentykacji Produktów, a przekonasz się, że destylatory nadal są w użyciu. W połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem opartym o tzw. spektrometrię mas umożliwiają naukowcom zbadanie, ile jest wina w winie. Miłośnicy winorośli będą mogli nie tylko dowiedzieć się, jak przebiega proces produkcji wina, ale przede wszystkim, jak wygląda procedura rozkładania go na czynniki pierwsze, począwszy od kolorowych menzurek, na izotopowej spektroskopii magnetycznego rezonansu jądrowego kończąc.
Cena wywoławcza 200 zł. Laboratorium może odwiedzić maksymalnie 5 osób. Atrakcja jest dostępna dla dzieci powyżej 6 roku życia, które podczas wizyty muszą znajdować się pod opieką swoich rodziców (lub innych opiekunów prawnych).

Link do licytacji

Wizyta w Laboratorium Biosensorów i Elektroniki Organicznej

Przybij piątkę glowboxom, zobacz jak naparować próżniowo warstwy metaliczne i sprawdź do czego można wykorzystać aktywną plazmę. Zapraszamy do Laboratorium Biosensorów i Elektroniki Organicznej. Nasi naukowcy opowiedzą o technikach wytwarzania urządzeń typu FET lub OLED a także zaprezentują najnowocześniejsze urządzenia laboratoryjne. Uwaga, zapewniamy odzież ochronną i maski, konieczne podczas wizyty.
Cena wywoławcza 200 zł. Laboratorium może odwiedzić maksymalnie 5 osób. Atrakcja jest dostępna dla dzieci powyżej 6 roku życia, które podczas wizyty muszą znajdować się pod opieką swoich rodziców (lub innych opiekunów prawnych).

Link do licytacji

Wizyta w Pracowni Indywidualnych Implantów Medycznych

Zobacz jak powstają ”szyte na miarę” Indywidualne Implanty Medyczne, przekonaj się na czym polega technologia obrazowania 3D i poznaj tajniki pracy w unikalnej pracowni.
Bionanopark zaprasza do miejsca, na co dzień dostępnego tylko dla naukowców – Pracowni Indywidualnych Implantów Medycznych. Podczas odwiedzin nasi naukowcy opowiedzą o swojej pracy, odwiedzający zobaczy jak przebiega proces projektowania implantu, będzie mógł też obejrzeć modele prototypów zrealizowanych projektów.
Cena wywoławcza 200 zł. Pracownię może odwiedzić maksymalnie 5 osób. Atrakcja jest dostępna dla dzieci powyżej 6 roku życia, które podczas wizyty muszą znajdować się pod opieką swoich rodziców (lub innych opiekunów prawnych).

Link do licytacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *